Zwroty i reklamacje

Wszystkie nasze produkty szyte są na Twoje indywidualne zamówienie. 

To Ty decydujesz jaki rozmiar wybierasz, kolor tkaniny i inne możliwe opcje szycia miarowego.

Produkty wykonane są ręcznie, personalizowane na Twoje specjalne zamówienie

 

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy ustawodawca zawarł w art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Według przepisu prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów.

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego  indywidualnych potrzeb - kontrakty, dotyczące towarów wykonanych na specjalne zamówienie konsumenta, stanowią spory procent umów zawieranych na odległość, dlatego ta część art. 38 jest  niezwykle ważna. W kontekście wyjątków od prawa odstąpienia od umowy szczególnie ważne jest, by sprzedana przez internet rzecz nosiła cechy indywidualności, nie była wcześniej prefabrykowana, została wykonana według wskazówek konsumenta, zaś jej dalsza sprzedaż była niemożliwa lub w znacznym stopniu utrudniona - na przykład przedmioty oznaczone imieniem i nazwiskiem konsumenta.

 

 Prosimy o prawidłowe mierzenie obwodu głowy, jeśli masz wątpliwości i pytania chętnie pomożemy. Sprawdź jak poprawnie zmierzyć obwód głowy tutaj 

 W przypadku wadliwego produktu, produkt podlega wymianie, lub wysyłamy nowy pozbawiony jakichkolwiek wad.

Nie przyjmujemy zwrotów zamówionych towarów.

Prosimy o przemyślane zamówienia.

 

Pozdrawiamy zespół 

AGUU kids

 


 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl